KPPT, z.s. Koclířov 119, 569 11 kppt@email.cz 773 552 419 - Veronika Palová, 728 128 092 - Michaela Cichá, 723 666 867 - Helena Krejčí

Dokumenty

Stanovy

Organizační řád

Jednací řád

Vnitřní pravidla

Přihláška do klubu

5 Komentářů

 1. Jiřina Svobodová

  Vážení, měla bych zájem o váš klikr kurs, případně i členství ve vašem klubu. Mám dvouletého, mírně přerostlého Maltézáčka (6 kg) a zřejmě se mi zcela nezdařila jeho výchova. Psík je plný energie, rád běhá a hraje si, ale někdy neposlouchá. Umí : sedni, stůj, čekej, zůstaň, ale většinou ho musím „usměrnit“ vodítkem, nebo nalákat dobrůtkou. Při chůzi na vodítku často silně tahá, běhá za každým psem a chce si s ním hrát a skákat na něho, což se mnohým nelíbí. Problém mám i s přivoláním, někdy poslechne, jindy si lehne na záda a musím si pro něj dojít. Je na mně silně fixovaný a nechce být doma sám. Před ním jsem měla 17 let malého křížence, takže zcela nezkušená nejsem.
  Bydlím ve Svitavách, jsem důchodkyně, jezdím s psíkem autem, takže můžeme za vámi přijet.
  Děkuji za vaši odpověď. Jiřina Svobodová, Vančurova 14, SY

  1. Helena Krejčí

   Dobrý den, v nejbližší době Vás bude e-mailem kontaktovat Veronika Palová, která klikr trénink vede. Těší nás vaše přízeň a budeme se na Vás i vašeho psíka těšit. Tým KPPT 🙂

 2. VM

  Příjemný den, z uvedených informací o vašem spolku nevyplývá, zda jste zastřešeni, některou organizační složkou ČMKU? Můžete mi tuto informaci sdělit?

  1. Helena Krejčí

   Dobrý den, jsme nezisková organizace, která nespadá pod ČMKU. Mohu se zeptat z čeho jste nabyl/a takového dojmu? Děkuji, s pozdravem jednatelka KPPT, z.s.

 3. Katka

  Dobrý den, nejde mi se přihlásit na Hotdog v srpnu. Můžu napst údaje na email ? Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *