KPPT, z.s., IĆO 03787532 kppt@email.cz 773 552 419 - Veronika Palová, 737 960 045 - Michaela Paulíčková, 723 666 867 - Helena Krejčí

3. procházka – za Svitavským větrolamem

Letos třetí socializační procházka byla situována do polí mezi Svitavami a Hradcem nad Svitavou. Sešli jsme se u Svitavského větrolamu a vyrazili na přibližně 4 kilometrovou procházku. Snad si to všichni užili a v prosinci se těšíme naviděnou!  Pokud by měl někdo návrh na nějakou trasu, budeme rádi 🙂 a pokud by se k nám chtěl někdo přidat, vítání jsou všichni pejskaři!!

prochazka_2foto od Hanky

2. procházka – HŘEBEČSKÝMI DŮLNÍMI STEZKAMI

V sobotu 16. dubna jsme se vydali na společnou socializační procházku Hřebečskými důlními stezkami. Na Hřebeč dorazil pejsek z Letovic, psí hoky z Boskovic a známé tváře ze Svitav a Opatova, sešlo se nás 6 a vyrazili jsme po přibližně 10 km dlouhé trase. Naši čtyřnozí parťáci se hezky seznámili a skamarádili. O doprovodný program se postaral Mafio, který svoji paničku učil novému sportu dogcross, když se při hraní s Matýskem vydal svojí zkratkou, ze strmého kopce u vyhlídky Nad doly. Někteří pejskové se osvěžili v Rudém potoce. Všichni jsme zvládli i závěrečný kopec zpět k vyhlídce U Tety. Děkujeme účastníkům za skvělou atmosféru a pozitivní přístup, který při socializaci pejsků používají.

foto od Hanky

foto od Míši

1. procházka – KOLEM VĚTROLAMU

Dne 20.2.2016 se ukutečnila další společná procházka. Slunečný den napovídal, že dnešní procházku si všichni užijeme a kdo nevěřil, tak se mýlil. Procházka začínala u Kojeneckého ústavu, kde se sešlo celkem 11 pejsků se svými páníčky. Hlasité vítání našich čtyřnohých mazlíčků určitě vzbudilo zájem u všech místních. Štekot ustal ihned jakmile jsme vyrazili na trasu dlouhou cca 6,2 km, která vedla přes Vodárenský les a dále kolem Větrolamu k Lánskému rybníku a přes Lánské sídliště zpět ke Kojeneckému ústavu. Celou trasu jsme zvládli za necelé dvě hodiny. V tomto čase jsme si mohli všichni příjemně popovídat a poznat nové lidi i jejich pejsky. Naši pejsci si procházku zajisté také užili, protože měli možnost si mezi sebou pohrát, zaběhat, nebo jen tak očuchat známé i neznámé a pak doma v klidu měli určitě nad čím přemýšlet. Cíl socializace psů ve skupině tak byl pro dnešek splněn na jedničku a v měsíci dubnu se budeme těšit opět na shledanou!

Všem tímto děkuji za skvělé odpoledne a přikládám fotky … procházka ze dne 20.2.2016