KPPT, z.s., IĆO 03787532 kppt@email.cz 773 552 419 - Veronika Palová, 737 960 045 - Michaela Paulíčková, 723 666 867 - Helena Krejčí

procházky 2017

První socializační procházka

Druhou lednovou sobotu roku 2017 tj. 14.1.  jsme se sešli u parku Jana Palacha, abychom vyrazili na naší letos první socializační procházku ve složení Veča a Ruby, Helča a Alfie, Míša a Lara, Lenka s rodinou a fenkou Peggy a na chvíli se také připojil Olda s Lennym. Ještě ve Svitavách se k nám na cestě do Langerova lesa připojil pan Křenek na běžkách s fenkou Angee.

Počasí bylo typicky zimní, ale vzhledem k náročnosti terénu jsme se myslím docela zahřáli. A naši čtyřnozí mazlíčci to nakonec taky zvládli bravurně. Děkujeme Lence za „povolený doping“ v podobě piškotů s banánem v čokoládě, které po výšlapu lesem dodaly energii k návratu zpět domů. Konečná délka trasy byla 11,3 km 🙂

plán trasy https://mapy.cz/s/1k0MN

fotky

Procházka pro Zelené Vendolí

Tentokráte jsme se rozhodli spojit přjemné s užitečným a další socializační procházku jsme pojali jako dobročinnou akci, jejíž výtěžek poputuje na veterinární péči pro pejsky ze Zeleného Vendolí.

Vážení přátelé, Všem bychom rádi poděkovali za dnešní odpoledne a hlavně pomoc pejskům ze Zeleného Vendolí. Finanční prostředky ve výši 2350 Kč budou v pondělí předány veterináři, který poskytne pomoc zmíněným pejsků. Věřím, že to nebyla poslední akce tohoto typu, kterou náš spolek uspořádal.

foto z procházky pro Zelené Vendolí