KPPT, z.s., IĆO 03787532 kppt@email.cz 773 552 419 - Veronika Palová, 737 960 045 - Michaela Paulíčková, 723 666 867 - Helena Krejčí

procházky 2019

4. Socializační vycházka na Štěpána 26.12.2019

Přátelé známí i neznámí. Jsem ráda, že jsem mohla ve Vaší společnosti strávit část dnešního odpoledne. Myslela jsem, že se bude jednat o komorní akci, ale na dnešní vycházku, dlouhou 6,5 kilometru, nakonec vyrazilo 23 pejsků doprovázených svými páníčky. Omlouvám se, že není mnoho fotek, ale chtěla jsem si užít vycházky a část fotek v pohybu je hold rozmazaných. Důležité jsou ale vzpomínky a skutečnost, že jsme v tyto zimní svátky pro sebe něco udělali. Všem dvounohým i čtyřnohým účastníkům přeji do roku 2020 pohodu a zdraví a snad se zase brzy uvidíme. Za tým KPPT, Hanka a Matýsek

foto z akce najdete na následujícím odkaze: https://photos.app.goo.gl/8KCJns2Nszs8kRUE8

3. Socializační vycházka k rozhledně Strážný vrch

8. května se u Dětřichovské hájenky sešlo 7 statečných se svými páníčky. Celá vycházka byla situovaná do lesa mezi Dětřichovem a Koclířovem. Naším cílem byla rozhledna Strážný vrch. Většina pesanů si užila minimálně 10 kilometrů volného pobíhání. Došlo k několika střetům, ale od toho jsou tyto vycházky, které pomáhají takové situace zvládnout. Ať již páníčkům tak i pejskům. 😉 Bylo to super dopoledne a i já se něčemu přiučila, že není nutné se bát velkého psa, protože i ten může být větší bábovka než ten můj malý voříšek. Viď Honzíku. 😂 Děkuji všem a věřím, že si to užili i ostatní. Tak snad někdy příště, za tým KPPT Hanka.

foto: https://photos.app.goo.gl/b7Bs94u5Fa4CM3UM8

2. Socializační vycházka Opatovcem

V neděli 3. března 2019 v 9 hodin se vycházky chtivý účastníci sešli v centru další obce Svitavského okresu Opatovci. Celou noc naši oblast sužovaly deště, řešilo se, zda akci vůbec uskutečnit, ale nutnost naše pejsky vyvenčit, rozhodlo, že akce bude. Těsně před devátou přestalo pršet a vykouklo na nás i sluníčko. Nejprve všechny čekal cca 1,5 kilometrů dlouhý průchod obcí. Pejsci tedy vyzkoušeli chůzi na vodítku ve větší skupině psů a pak už nás čekali další kilometry lesem, kde se pejsci užili volného pohybu. Akce se stejně jako cca před měsícem v Moravské Třebové zúčastnilo 11 psovodů se 13 pejsky. Na lesních cestách nás potrápila ledovka na cestě, ale našim čtyřnohým parťákům to nevadilo a naběhali další kilometry. I tato akce ukázala, že má smysl našim pejskům dopřát přítomnost jiných psů. 

1. Socializační vycházka v Moravské Třebové

První socializační vycházka pod taktovkou Páji, která nás všechny pozvala do Moravské Třebové. Sešli jsme se v neděli 20. ledna 2019 v 9 hodin v okrajové části tohoto města na hranici Čech a Moravy. Všechny překvapilo, jak málo zde bylo sněhu, a v den vycházky nepřišly ani kruté mrazy, které nás již několik dní sužovaly. Členky klubu a již známé tváře doplnili nováčci, kteří se podobné akce účastnili poprvé. Některé dámy dorazily až z Ústí nad Orlicí, protože se podobné akce v jejich okolí nepořádají. Přijely i se svými pejsky, které si pořídily v útulcích, a socializační vycházka pro ně byla úplnou novinkou. Do Moravské Třebové nakonec dorazilo 11 páníčků s 13 psími parťáky, kteří vyrazili na okruh dlouhý cca 8 km. Nejprve nás čekalo cca 2 km stoupání a pak už jen krásný výhled na široké okolí.
socializační vycházka 20.1.2019

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *