KPPT, z.s. Koclířov 119, 569 11 kppt@email.cz 773 552 419 - Veronika Palová, 728 128 092 - Michaela Cichá, 723 666 867 - Helena Krejčí

procházky 2019

2. Socializační vycházka Opatovcem

V neděli 3. března 2019 v 9 hodin se vycházky chtivé účastníci sešli v centru další obce Svitavského okresu Opatovci. Celou noc naši oblast sužovaly deště, řešilo se, zda akci vůbec uskutečnit, ale nutnost naše pejsky vyvenčit, rozhodlo, že akce bude. Těsně před devátou přestalo pršet a vykouklo na nás i sluníčko. Nejprve všechny čekal cca 1,5 kilometrů dlouhý průchod obcí. Pejsci tedy vyzkoušeli chůzi na vodítku ve větší skupině psů a pak už nás čekali další kilometry lesem, kde se pejsci užili volného pohybu. Akce se stejně jako cca před měsícem v Moravské Třebové zúčastnilo 11 psovodů se 13 pejsky. Na lesních cestách nás potrápila ledovka na cestě, ale našim čtyřnohým parťákům to nevadilo a naběhali další kilometry. I tato akce ukázala, že má smysl našim pejskům dopřát přítomnost jiných psů. 

1. Socializační vycházka v Moravské Třebové

První socializační vycházka pod taktovkou Páji, která nás všechny pozvala do Moravské Třebové. Sešli jsme se v neděli 20. ledna 2019 v 9 hodin v okrajové části tohoto města na hranici Čech a Moravy. Všechny překvapilo, jak málo zde bylo sněhu, a v den vycházky nepřišly ani kruté mrazy, které nás již několik dní sužovaly. Členky klubu a již známé tváře doplnili nováčci, kteří se podobné akce účastnili poprvé. Některé dámy dorazily až z Ústí nad Orlicí, protože se podobné akce v jejich okolí nepořádají. Přijely i se svými pejsky, které si pořídily v útulcích, a socializační vycházka pro ně byla úplnou novinkou. Do Moravské Třebové nakonec dorazilo 11 páníčků s 13 psími parťáky, kteří vyrazili na okruh dlouhý cca 8 km. Nejprve nás čekalo cca 2 km stoupání a pak už jen krásný výhled na široké okolí.
socializační vycházka 20.1.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *