KPPT, z.s., IĆO 03787532 kppt@email.cz 773 552 419 - Veronika Palová, 737 960 045 - Michaela Paulíčková, 723 666 867 - Helena Krejčí

túry 2017

výsledky

výsledky ženy

výsledky muži

FOTO: Túra Opatov II

25. března – Opatovská túra se psy

 

Zveme vás na první túru s pejsky v roce 2017.

Trasa cca 15 km.
Startovné: 50 ,- Kč za tým (psovod + pes/ psi)
Start: motokrosového závodiště v Opatově u Svitav, GPS: 49.8297278N, 16.5079436E

Parkovat se může přímo u motocrossu, po naplnění kapacity parkoviště pod kopcem podél silnice.

Protáhněte se a vemte pejska na výlet, navíc si ještě můžete zasoutěžit o ceny.

Prezentace: 8:30
Start: 8:45 (vždy po 1 minutě)

Vyhlášení proběhne po tom, co do cíle dorazí nejméně 80% závodníků.

Přihlásit se můžete vyplněním formuláře na:
https://goo.gl/forms/6NLLHPXxkb69pCVL2

Štěstí přeje odvážným, proto i v nepřízni počasí vyrážíme!!!

Drobné občersvení a čaj, na místě zajištěn.

Obecné propozice pro túry se psy:,

Túry jsou konané v duchu dogtrekkingu, především s ohledem na pravidlo, že pes je celou dobu připoutaný k psovodovi (vodítkem a postrojem) – porušení tohoto pravidla je důvodem k diskvalifikaci. Oproti oficiálnímu dogtrekkingu se túry liší v překonávané vzdálenosti. Připravujeme trasy v rozmezí přibližně 10 – 25 km.

Vzhledem k bezpečnosti při akci, žádáme také ty, kteří se budou chtít túry účastnit mimo soutěž, aby během túry neměli své psy na volno. (Chcete-li, aby si spolu pejskové pohráli, vzájemně se na tom domluvíte, prosím informujte se u organizátora, kde je možné pejsky pustit společně na volno – vždy mimo trasu a pouze v případě, že jsou vaši pejskové ovladatelní). Děkujeme za pochopení!

Účastník absolvuje túru na vlastní nebezpečí a dobrovolně, zodpovídá za své chování i chování svého psa. Pes musí být zdravý, v dobré kondici, s platným očkováním (kontrolujeme při prezenci). Psovod dodržuje základní hygienické a bezpečností zásady (uklízet exkrementy po psu apod., v městských částech trasy dodržuje bezpečnost spojenou se silničním provozem).

Chůze i běh je člověku přirozený pohyb. Není v naší moci uhlídat, kdo jde a kdo běží. Berte prosím v potaz, že i běžci se mohou například ztratit nebo chtějí jednoduše umístění na prvních příčkách. Takže každý dle svého.

Na ocenění má právo každý přihlášený účastník, který dorazí do cíle, a to účastnickým balíčkem (většinou balíček pamlsků pro pejska, slevový kupón, apod.). Hlavní cenu a medaili získávají 3 účastníci s nejrychlejším časem a potvrzením všech kontrolních bodů (zaznačeno do kartičky závodníka) a ceny získávají také další 3 účastníci, kteří se se svým časem a splněnými podmínkami umístí na 4. – 6. pozici.

V případě, že závodník doběhne, avšak nebude mít zaznačené kontrolní body, může se pro označení kontrolních bodů vrátit.

Tým může mít i další lidský doprovod, cenu, medaili a diplom v případě umístění se na prvních příčkách získává pouze registrovaný tým (jeden psovod + pes nebo více psů).

Přihlašování na akce funguje přes elektronický odkaz vedení přímo u pozvánky na akci nebo přes email kppt@email.cz nebo telefonicky na tel. 728128092 (Michaela Cichá). Účastnit se mohou i týmy, které nejsou předem přihlášené. Přihlášky slouží jako orientační ukazatel počtu účastníků a k doplnění prezenčních údajů (šetří to čas při prezenci).

Klub pejskařů pozitivního tréninku, z. s. si vyhrazuje právo měnit termín, případně zrušit akci.

Doporučená výbava: Pevná obuv, sportovní oblečení, voda pro psa, dobrá nálada, mobil, potvrzení o platném očkování.

prezenční listina