KPPT, z.s., IĆO 03787532 kppt@email.cz 773 552 419 - Veronika Palová, 737 960 045 - Michaela Paulíčková, 723 666 867 - Helena Krejčí

kurz COURSINGU pro začátečníky

Klub pejskařů pozitivního tréninku, z.s Vás zve na KURZ COURSINGU PRO ZAČÁTEČNÍKY

Kurzem Vás provede Věra Malátková, která se coursingu věnuje již více než 15 let jako majitelka, rozhodčí i pořadatelka závodů a tréninků.

KDY: 28. září 2017 od 10 hod

KDE: Koclířov u Svitav (mapa místa: https://mapy.cz/s/23QcZ)

Kurz je určen pro všechny zájemce o tento sport bez ohledu na plemeno psa.

Kurz bude obsahovat krátkou teorii, kde se dozvíte základní informace o tom co je COURSING, JAK SVÉHO PSA NA TENTO SPORT PŘIPRAVOVAT A JAK JEJ MOTIVOVAT. Místo konání teorie doplníme dodatečně, bude se odvíjet od počtu přihlášených a také dle počasí (v případě pěkného počasí se teorie uskuteční na louce, kde proběhne i praxe, v případě deštivého počasí budeme řešit vnitřní prostory v Koclířově).

Po krátké teorii si vaši pejsci budou moci vyzkoušet běh  na rovince pomocí ručně taženého navijáku a následně pak běh na oválné trati a trati ve tvaru písmene M s pomocí bateriového navijáku.

Cena: 150 kč/ psa; v případě dvou a více psů od jednoho majitele je cena 120 kč/ psa; cena pro členy KPPT z.s. 120 kč/ psa

Přijďte mezi nás a vyzkoušejte se svým psem sport, který vašeho pejska bude bavit. S sebou si vezměte nějaké pamlsky, oblíbenou hračku, obojek a vodítko. Také nezapomeňte přibalit očkovací průkaz!

přihláška kurz COURSINGU

 

fotky z akce: https://photos.app.goo.gl/m25oCne4jFidgdbi1