KPPT, z.s., IĆO 03787532 kppt@email.cz 773 552 419 - Veronika Palová, 737 960 045 - Michaela Paulíčková, 723 666 867 - Helena Krejčí

předváděcí akce 2015

Předváděcí akce na příměstském táboře pořádaném NÍZKOPRAHOVÝM KLUBEM DÍRA

Spousta dětí trávila i letos prázdninové dny na příměstských táborech. Jeden z nich pořádal NÍZKOPRAHOVÝ KLUB DÍRA a my se mohly zapojit alespoň krátce do jejich programu. Verunka s Reedem a Míša s Mafiem si pro děti připravili besedu o péči o psa a prevenci napadení volně pobíhajícím psem, bezbečný kontakt s cizími psy, psí sporty, poměření sil se psem (přetahování), aportování a poslušnost.

Odkaz na fotografie z příjemného dopoledne s dětmi.

O akci pri Nízkoprahový klub Díra se píše také ve Svitavském informačním měsíčníku NAŠE MĚSTO http://www.svitavy.cz/userfiles/files/nase_mesto/15-10.pdf

Family day

Dne 30.8.2015 se náš klub zúčastnil Family day v parku Jana Palacha, který pořádal středisko volného času Tramtáryje. Tímto děkujeme nejen pořadatelům, kteří nám umožnili představit naše aktivity, mezi které patří agility, dogdancing, obedience ale i zúčastněním, kteří nás přišli podpořit a odměnili naši práci potleskem. Na závěr sa mohli děti s některými pejsky pomazlit a pohladit. Krásný slunečný den si pak všechny děti užívali až do pozdního odpoledne na nafukovacích skákadlech.

Foto z akce najdete zde Family day 30.8.2015

 

Předváděcí akce pro děti z pěstounských rodin

Dne 9.7.2015 jsme si již v tradiční sestavě Verunka s Reedem a Dastym, Míša s Mafiem a Helena s Alfiem připravili program pro děti z pěstounských rodin, které se účastní tábora občanského sdružení Bonanza na statku ve Vendolí. Na závěr programu, který zahrnoval ukázky poslušnosti, dogdancingu a agility si nejen děti mohli vyzkoušet agility překážky a přetahování se psem Reedem. To jak se děti bavili si můžete prohlédnout zde.

Vendolský jarmark

Dne 20.6.2015 jsme se v sestavě Veronika s Reedem a Dastym, Helena s Alfiem, Michaela s Mafiem zúčastnili Vendolského jarmarku, kde jsme předvedli co jsme se doposud naučili :-). Nejprve Reed a Alfie předvedli ukázku z poslušnosti, poté si Míša vzala na starost krátkou besedu určenou zejména pro malé posluchače. Následovala ukázka z agility a to v podání Alfieho a Mafia. Celé naše vystoupení zakončil Dasty svým tanečním vystoupením za doprovodu Verunky.

Všem našim členům tímto děkuji a těším se na další společnou akci!

Den dětí v parku Jana Palacha ve Svitavách    fotogalerie

Dne 6. 6. 2015 se KPPT, z.s. účastnil dnu dětí. Členky klubu (Hanka, Kristýnka, Pája a Míša K.) si pro děti připravili dvě aktivity, za které následně děti dostali razítko. Jednou z aktivit bylo rozpoznávání psích předmětů jako je např. obojek, vodítko, náhubek, kartáč, ale i klikr. Druhá z aktivit spočívala ve vcítění se do psího kamaráda. Každé dítě si vymyslelo, jaké bude jeho psí jméno a následně si jako pejsek proběhlo pár překážek z psího sportu – agility. Trať spořívala ve třech skočkách a jednom tunelu, který bavil děti nejvíce. Jednou nám ho děti dokonce ucpaly z obou stran a odmítaly se ho vzdát. Někdy se vcítily do role psa tak dobře, že vyžadovaly další povely jako sedni, lehni, dej pac. Také nám předvedly, jak dobře umí štěkat, výt a vrčet. Myslím, že se na tomto dni velmi pobavili nejen děti, ale i my. (autor: Pája Lipavská)

 

Na dlouhé večery – pexeso KPPT, z.s.

12.3.2015

Na tomto odkaze si můžete stáhnout a vytisknout PEXESO KPPT, z. s. http://www.pexeso.net/stahnout-pexeso/06F5C Kdo si hraje, nezlobí!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *