kppt@email.cz

Pes přes Rosničku – Běh se psem

pořadí POHLAVÍ Startovací číslo Příjmení psovoda Jméno psovoda Jméno psa start cíl výsledný čas
1 M 2. Čuřík Michal Hanibal 8:00:30 8:19:40 0:19:10
2 M 7. Vrkoč Ondřej Lolita 8:01:30 8:21:40 0:20:10
3 M 10. Dytrt Aleš Artur 8:02:00 8:43:43 0:41:43
pořadí POHLAVÍ Startovací číslo Příjmení psovoda Jméno psovoda Jméno psa start cíl výsledný čas
1 Ž 3. Dornerová Mária Trixie 8:01:00 8:24:38 0:23:38
2 Ž 27. Peňák Benešová Zdeňka Artuš 8:04:00 8:29:37 0:25:37
3 Ž 13. Handlířová Petra Šiška 8:03:00 8:28:50 0:25:50
4 Ž 12. Gregorová Jaroslava Cowley 8:02:30 8:28:40 0:26:10
5 Ž 26. Štoudková Kateřina Roxy 8:03:30 8:34:10 0:30:40

foto: Pes přes Rosničku, Túra k pramenům řeky Svitavy

Místo: Plechárna u rybníku Rosnička (49.7709331N, 16.4552758E).

Pes přes Rosničku – Běh se psem:
Trasa: 4,5-5 km, lesní zpevněné cesty, drobný štěrk, hlína
Prezentace a vet. přejímka: 7,00 – 7,45
Start: 8,00 (jednotlivě po 30 sekundách) dle rozpisu na startovní listině (prosíme o dochvilnost)
Přihláškahttps://goo.gl/forms/SOeXIOH7bemLX28y2
Uzávěrka přihlášek do 3.5.2017 do 20,00             PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO!!!!!
Kapacita startujících týmů je 40, z toho důvodu se startovné ve výši 50 Kč za tým platí předem na účet 2500756794 / 2010, VS 652017, do zprávy pro příjemce napište své jméno (možno kontrolovat na transparentním účtu zde: https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2500756794.) Po připsání platby je tým zařazen do startovní listiny.
Tým, který absolvuje běžecký závod, na vyžádání obdrží zdarma mapu turistické trasy, kterou může mimo závod K pramenům řeky Svitavy projít.
Povinná výbava psa: postroj (pes nepoběží na obojku)
Povinná výbava psovoda: vodítko s amortizérem (s odpružením)

STARTOVACÍ LISTINA

Startovací číslo Příjmení psovoda Jméno psovoda Jméno psa start
1. Blahová Daniela Rony 8:00:00
2. Čuřík Michal Hanibal 8:00:30
3. Dornerová Mária Manny 8:01:00
6. Lazárková Zdenka Bellette 8:01:30
7. Vrkoč Ondřej Lolita 8:02:00
10. Dytrt Aleš Artur 8:02:30
12. Gregorová Jaroslava Cowley 8:03:00
13. Handlířová Petra Šiška 8:03:30
14. Horáček Ondřej Bakara Srdce draka 8:04:00
15. Jiráčková Veronika Peggy 8:04:30
18. Kaudlová Claire Bucci 8:05:00
19. Kroupa Martin Aimee 8:05:30
21. Polák Martin Finn 8:06:00
22. Srchová Michaela Pedro 8:06:30
23. Suchanova Tereza Odetta 8:07:00
25. Šedrlová Zuzana Aiwa Chocolate West Silmaril 8:07:30
26. Štoudková Kateřina Roxy 8:08:00
27. Peňák Benešová Zdeňka Artuš 8:08:30
28. Koubová Tereza Maya 8:09:00
29. Drašar Dominik Jamie 8:09:30