kppt@email.cz

Dogfly triatlon

triatlon 2018

Místo: Rosnička (prezence na občerstvení plechárna 49.7709331N, 16.4552758E).
Prezence a veterinární přejímka: od 7,30 do 8,30
Start: od 8,45, jednotlivě po minutě. Startuje se se psem za startovní čárou, psa vypouští sám psovod. Čas se stopuje ve chvíli, kdy cílem proběhne celý tým. Startovat se podle organizátorem přiděleného pořadí (sledujte na vývěsce u prezence).
Depo na kola, koloběžky bude označené, ohraničené páskou.
Startovné: 200,- do uzávěrky/ 300,- po uzávěrce
Platbu proveďte nejlépe do 7 dnů od vyplnění přihlášky na transparentní účet: 2500756794 / 2010, VS 1762018, do zprávy pro příjemce napište své jméno (možno kontrolovat na transparentním účtu zde: https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2500756794.
Startovní listina: https://docs.google.com/spreadsheets/d/15ulf_a3CgUZwruS8W0XQDSbFr-4iEyphlebGgGO6jDA/edit?usp=sharing (zvýraznění mají uhrazené startovné).
Uzávěrka: 3. 6. 2018, závodníci se mohou hlásit i na místě, avšak ztrácejí právo na účastnický list a účastnický balíček.
Kategorie:
Muž se psem do 40 cm khv,
Muž se psem nad 40,1 cm khv,
Ženy se psem do 40 cm khv,
Ženy se psem nad 40.1 cm khv.
Pokud bude v některé z kategorií méně než 10 závodících týmů, kategorie se automaticky slučují.

Přihlašování: https://goo.gl/forms/Nl2jBfPzi58R26ff1

Startuje se plaváním k molu a zpět k výstupu z rybníka (přibližně 100m), do rybníka každý vstupuje na vlastní nebezpečí. Pak se přesedá na kolo, možno využít pomocníka ze strany organizátorů nebo vlastního asistenta, který vám bude pouze držet psa (nikoliv pomáhat s převlékáním apod.), vlastního asistenta hlaste předem jako doprovod. Na kole/koloběžce se jede větší okruh okolo rybníka, cca 2500 m, v depu se zanechává kolo a běží se po menším okruhu cca 1800 m do cíle u Plechárny, kde proběhne vyhlášení závodu. Terén: plavání v rybníku, kolo/koloběžka a běh štěrk, hlína, lesík.
Upozornění: po trase je vyvýšený mostek – možná překážka pro jízdu na koloběžce.

Závodu se účastní závodníci, kteří umí plavat. Závodníci mladší 18 let se mohou účastnit pouze se souhlasem zákonného zástupce a u závodníků mladších 15 let jeho zákonní zástupci musí být přítomni na akci. Závodu se účastní zdraví psi starší 1 roku věku s platným povinným očkováním (podléhá kontrole veterinární přejímky). Bez potvrzení o platném očkování nelze závod absolvovat. Akce není určená pro březí a kojící feny.
Povinná výbava: Helma při jízdě na kole, postroj na psa, obojek, vodítko s tlumičem, vlastní kolo/koloběžka.
Plavací vesty pro psa i člověka jsou dovoleny.
Pořadatel neručí za ztráty, zranění ani případný úhyn zvířete. Vyhláška města Svitavy zakazuje volný pohyb psů a vstup se psem na písčitou plochu u rybníka. Psovod psa nesmí táhnout. Obecně platí zásady Zákona o ochraně zvířat proti týrání.
Trasa bude značená terčíky a částečně ohraničená páskou.
odbočení vlevo = červený terč na levé straně tratě,
odbočení vpravo = červený terč na pravé straně tratě,
rovně = modrý terč na jedné straně (libovolné) tratě,
pozor = žlutý terč,

Jelikož je rybník lovný, je možné, že po trase budete potkávat rybáře.
Parkování možné na parkovištích vyznačených na tomto odkaze: https://mapy.cz/s/1BMIy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *